Proj 13
Prod 12
Prod 6
Exp p11
Exp p12
Exp p13
Exp p14
Exp p11
Pr ins 13
Know 3
Ex 19

Зустрічай нові Білі йогурти!

Image big thumbs
Зустрічай новинки!

Улюбленого продукту стало ще «більше»! Обирай свій «Білий йогурт» від «Молокія»!

«Білий йогурт»  від «Молокія» не містить цукру, наповнювача та додатково збагачений білком, що робить його ідеальним перекусом протягом дня. Це також чудова заправка до салатів, основа для смузі та соусів, інгредієнт безлічі десертів і мусів та здорова альтернатива майонезу.

«Білий йогурт безлактозний» - не містить молочного цукру – лактози, завдяки ферменту, що розщеплює її, та має природний солодкавий смак. «Білий йогурт безлактозний» –ідеальний вибір для тих, хто контролює споживання лактози.

«Білий йогурт + пробіотики» містить у своєму складі пробіотики - штами ацидофільної палички і біфідобактерій. Це особливі «дружні» бактерії, які сприяють кращому перетравленню і засвоєнню поживних речовин та покращують роботу травної системи. «Білий йогурт + пробіотики» - це чудове поєднання неперевершеного смаку та користі.

Вишуканий «Білий йогурт по-грецьки» має насичений ніжно - вершковий смак завдяки  високому вмісту жиру - 8% та білка. Приємна,  кремоподібна текстура  робить його відмінною основою для корисних сніданків, овочевих та фруктових салатів. «Білий йогурт по-грецьки» – надихає на створення кулінарних шедеврів.

«Білий йогурт нежирний 0,05%» поживний і насичений завдяки своїй білковій складовій та легкий завдяки низькій калорійності. Це ідеальний продукт для тих, хто стежить за своєю фігурою та хоче залишатися у формі, не відмовляючи собі у задоволенні смакувати улюбленими стравами.